Szanowny Kliencie

Serwis Aureus.info.pl wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności"

Polityka prywatności Akceptuję

Serwis pożyczek społecznościowych

Nasza platforma powstała z myślą o niesieniu pomocy osobom prywatnym, pomagając w znalezieniu źródła finansowania różnych wydatków.

Aureus to także świetnie rozwiązanie dla inwestorów szukających możliwości lokowania swoich pieniędzy w bezpieczny sposób.

Realizujemy interes obu tych grup. Pożyczkodawcom zapewniając wygodny dostęp do atrakcyjnej formy finansowania, inwestorom z kolei dostarczając bezpieczny sposób na pomnażanie ich obecnego kapitału.

Naszą działalność opieramy na 3 głównych filarach, do których należą:

Bezpieczeństwo transakcji

Ponad wszystko dbamy o ochronę naszych inwestorów i pożyczkodawców - stosując odpowiednie środki gwarantujące pełne zabezpieczenie ich interesów. Nad prawidłowym przebiegiem każdej transakcji pracuje sztab profesjonalnych i doświadczonych prawników. Dzięki temu, mamy pewność, że każdemu z naszych użytkowników towarzyszy poczucie pełnego bezpieczeństwa.

Wygodna obsługa

Stawiamy wyłącznie na łatwe procedury i zrozumiałe zasady, dzięki którym udzielanie pożyczek staje się prostsze niż kiedykolwiek. Korzystamy z dedykowanych systemów transakcyjnych wykorzystujących najnowsze technologie. To wszystko sprawia, że proces udzielania pożyczek jest komfortowy i intuicyjny, a cały jego przebieg (od momentu wnioskowania aż do wypłaty środków) nie trwa więcej niż kilka dni.

Opłacalność inwestycji

Pozwalamy na omijanie banków, firm pożyczkowych, jak i innych pośredników - znanych z naliczania dodatkowych opłat, prowizji, a także odsetek. Stawiamy na 100-procentową transparentność każdej transakcji, dzięki której zarówno inwestorzy, jak i pożyczkodawcy dokładnie znają wszystkie zasady. Wiedzą, jaka kwota jest pożyczana, ile wyniosą jej odsetki, a także, ile potrwa spłata całego zobowiązania.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA