Szanowny Kliencie

Serwis Aureus.info.pl wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności"

Polityka prywatności Akceptuję

Platforma dla inwestorów

Pożyczaj swoje pieniądze w sprawdzony sposób, będąc spokojnym o ich bezpieczeństwo oraz wysoką stopę zwrotu.

Dlaczego to Ci się opłaca?

Aureus to proste procedury i profesjonalny system, zapewniające Ci szybkie i wygodne transakcje, a do tego cały zestaw korzyści, dzięki którym:

Zyskasz doskonały sposób pomnażania swojego kapitału. Skorzystasz z bardzo atrakcyjnych stóp zwrotu, dzięki którym w prosty sposób zdywersyfikujesz źródła swoich dochodów, jednocześnie otrzymując pewność, że mają stabilny i długoterminowy charakter. A to wszystko bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów, w postaci opłat, prowizji czy odsetek.

Będziesz cieszył się pełnym bezpieczeństwem Twoich środków. Każda transakcja będzie zabezpieczona w sposób gwarantujący Ci pełną ochronę zainwestowanych pieniędzy. Do wyboru damy Ci: weksel, poręczenie majątkowe, hipotekę, a nawet dobrowolne poddanie się egzekucji przez pożyczkobiorcę.

Otrzymasz pełną swobodę w wyborze sposobu inwestowania. Sam określisz, ile, komu oraz na jaki cel chcesz pożyczyć swoje pieniądze. Do tego wskażesz okres trwania finansowania, wysokość rat, a przede wszystkim oprocentowanie, które będzie Twoim zyskiem.

Jak to działa?

Sprawdź, jak krok po kroku przebiega udzielanie pożyczek społecznych za pomocą platformy Aureus.

1. Dokonaj rejestracjiZrobisz to szybko klikając w ten link >>>>

2. Wybierz inwestycję. Określ, ile i na jakich warunkach chcesz zainwestować, a następnie poczekaj na decyzję pożyczkobiorcy.

3. Załatw formalności. Jeśli Twoja oferta zwycięży, przygotujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty, które niezwłocznie dostarczymy pod Twój adres.

4. Podpisz umowę i przelej środki. Podpisz otrzymane dokumenty, a następnie dokonaj przelewu środków prosto na konto pożyczkobiorcy.

5. Ciesz się wysokimi zyskami. Płynącymi wprost z regularnie spłacanych rat.

Sprawdź aktualne wnioski,

z których możesz skorzystać nawet w tej chwili. >>>>

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA