Szanowny Kliencie

Serwis Aureus.info.pl wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności"

Polityka prywatności Akceptuję

Pożyczki społecznościowe online

Portal dla firm i osób prywatnych

Pożyczka społecznościowa jest innowacyjnym rozwiązaniem finansowym, na które z roku na rok decyduje się coraz więcej firm, jak i osób fizycznych. Opiera się ona na tym, iż w przeciwieństwie do tradycyjnych form pożyczania lub kredytowania, rolę instytucji udzielającej finansowania przejmuje inwestor. Zastępuje on tym samym takie podmioty, jak banki czy firmy pożyczkowe.

Korzyści

Dzięki takiemu kształtowi, pożyczki finansowe niosą wiele korzyści zarówno dla udzielających je inwestorów, jak i samych przedsiębiorców i osób prywatnych zainteresowanych taką formą finansowania swojej działalności oraz innych potrze. Kluczową rolę odgrywają tu oczywiście zyski oraz koszty. Te pierwsze dotyczą inwestorów, którzy dzięki pożyczkom społecznościowym otrzymują atrakcyjne narzędzie służące do pomnażania swojego kapitału. Pożyczkodawcy z kolei mogą liczyć na znacznie bardziej pożądane warunki - często objawiające się w istotnie niższych kosztach związanych z samym zaciągnięciem, jak i późniejszą spłatą pożyczki społecznościowej przez Internet.

Bezpieczeństwo

Pomimo swojej atrakcyjności finansowej - zauważanej przez obie strony, pożyczki społecznościowe są również bardzo bezpiecznych instrumentem, dbającym zarówno o ochronę pożyczkobiorców, jak i samych inwestorów.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA